Ahşap Geometrik Şekiller Tekli Daire  Ahşap Geometrik Şekiller Daire Set, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Malzemeleri,Montesorie Oyuncakları  Puzzle
Ahşap Geometrik Şekiller Tekli Daire  Ahşap Geometrik Şekiller Daire Set, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Malzemeleri,Montesorie Oyuncakları  Puzzle

Ahşap Geometrik Şekiller Tekli Daire (208_3)

Fiyat : ₺242,40(KDV Dahil)

Şekilleri Öğreniyorum

Montesorie Oyuncakları
Rehabilitasyon ve Fizik Tedavi Ürünleri
:

Tekli Geometrik Şekiller Daire

 

 

*18 ay üzeri çocuklarımızda ve özel eğitim gereksinimi olan bireylerimizin tedavi sürecinde yardımcı materyal olarak kullanılmaktadır. Zemininde ezberci öğretime engel olmak için yönlendirici resim yoktur. Montesorie eğitimi için uygundur.

 

*Tekli şekil tablası çocukların ebeveynleri tarafından herhangi bir yardımına gerek kalmadan şekilleri ve renkleri hızlı bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olur. Dikkat eksikliğinin giderilmesinde ve görsel zekanın gelişmesinde çocuklarımıza yardımcıdır. 0-6 yaş aralığı çocuklarımızın en verimli öğrenme sürecini yaşadıkları dönemleridir. Şekillerin ve renklerin öğrenimi gelecekte ilkokul düzeyinde matematiği korkulu bir ders olmaktan çıkarır ve bu dersteki başarısına katkı sağlar.

 

*Oyuncak, çocukların kişilik ve yetenek gelişimine katkı sağlayarak, yetişkin dünyasına hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Doğru seçilen oyuncağın çocukların psikolojik gelişimi kadar,kültürel gelişimine hatta ileride meslek seçimine bile fayda sağlamaktadır.

 

*Üretiminde çocuk sağlığına zararsız CE belgeli su bazlı boya kullanılmaktadır. Diğer geometrik şekillerle birlikte set halinde satışı da sitemizde mevcuttur. Tutma aparatı dahil tamamı ahşap malzemeden kendi atölyemizde yerli üretim olarak imal edilmektedir. Ürün renkleri stok durumuna göre farklılık gösterebilir.