Ahşap Parça Bütün Geometrik Şekiller Ahşap Parça Bütün Geometrik Şekiller, Puzzle Fizik Tedavi ve Rehabiliyasyon Malzemeleri, Ergoterapi Materyalleri ve Fizik Tedavi Ürünleri Üreticisi Işık Yayın Oyuncak Puzzle
Ahşap Parça Bütün Geometrik Şekiller Ahşap Parça Bütün Geometrik Şekiller, Puzzle Fizik Tedavi ve Rehabiliyasyon Malzemeleri, Ergoterapi Materyalleri ve Fizik Tedavi Ürünleri Üreticisi Işık Yayın Oyuncak Puzzle
Parça Bütün Geometrik Şekiller

Ahşap Parça Bütün Geometrik Şekiller (305)

Fiyat : ₺249,90(KDV Dahil)

Şekilleri Tamamlamayı Öğreniyorum 

Okul Öncesi Eğitici Ahşap Oyuncaklar
Rehabilitasyon ve Fizik Tedavi Ürünleri
:

Parça Bütün Geometrik Şekiller 

 

 

*36 ay ve üzeri çocuklarımızın geometrik şekilleri öğrendikten sonra parçalara (yarısı, dörtte biri gibi) ayrılmış hallerinden bütünü oluşturabilmeleri oyun setinin asıl amacıdır. Özel gereksinimi olan çocuklarımızın eğitimi için de yardımcı materyal olarak kullanıma uygundur. Bütünün parçalara bölünebildiğini, parçalardan bir bütünün oluştuğunu uygulamalı olarak oynatarak çocuklarımızın görsel hafızlarını kuvvetlendirebiliriz. 0-6 yaş grubu çocukların eğitimi için en verimli gelişme dönemidir.

 

*Okul öncesi eğitimi, ilkokula temeli hazır çocuklar hazırlamak için en önemli dönemdir. Çocuklar genellikle sayısal derslerden korkarlar bunun temelinde çocuğa okul öncesi dönemde oyun içinde yeterli oranda şekil, sayı, parça bütün kavramları öğretilebilirse sayısal dersler de korku olmaktan çıkar çünkü oyun içinde öğrendikleri her bilgi onlarda daha kalıcı olur. Burada en önemli görev anne babalara ve okul öncesinin değerli öğretmenlerine düşmektedir.

 

*Bu eğitim setimiz bu sorunu temelinde çözmek için en ideal eğitim setlerinden biridir. Akıl ve zeka oyunları kategorisinde vazgeçilmezdir. 5 farklı parça bütün geometrik şekil tablasından oluşmaktadır. Okullarımızda grup eğitimi için son derece uygundur. Bebeklerin doğumdan itibaren gelişen bilişsel sosyal ve psikomotor yetileri, birçok problemin üstesinden gelmelerini sağlar. Problem çözme becerilerini arttırmak ve eğlenerek gerçek hayatı deneyimlemek için ise en önemli yardımcılar oyun ve oyuncaklardır. Denemek, keşfetmek ve oynamak çocukluğun bir gereğidir. Ebeveynler olarak, çocukların gelişim dönemine ve yaş grubuna göre oyuncak seçimi yapmanız gerekir. Dolayısıyla çocukların, eğlenirken öğrenmesini sağlayacak oyuncakların belirlenmesi ve temin edilmesi tamamen anne babaların sorumluluğundadır.

 

*Üretiminde CE belgeli su bazlı çocuk sağlığına zararsız boya kullanılarak kendi atölyemizde yerli üretim olarak imal edilmektedir.