Güvenli Ödeme Sistemimiz

E-ticaret sitemizden online siparişleriniz esnasında bilgilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Sitemiz internet güvenliğinin yüksek olduğu SSL, Güvenli Soket Katmanı, standardını kullanmaktadır.

SSL bilgisayar ağları arasında güvenli veri iletişimi sağlayan bir protokoldür. Bu protokolün büyük ölçüde desteklenmesi birçok organizasyondan gelen ürünlerin birlikte çalışabilirliğini dolayısı ile e-ticaretin yürütülebileceği ve verilerin güvenle şifrelenip korunabileceği bir ortam sağlar.

SSL mevcut uygulamalara ve ağ altyapılarına sağlam güvenlik ekleme için basit bir yöntem sağlar. SSL başkalarının ağa sızmasını önlemek için güvenli bir kanal oluşturarak şifreleme; bilgi alıp vermede ve işlemlerde söz konusu tarafların kimliğini doğrulamak için sertifikalar ve dijital imzalar kullanan doğrulama ve gönderilen iletilerin yollarının değiştirilmemesini temin eden ileti bütünlüğünü sağlayan bağımsız bir uygulama protokolüdür. Bu güvenlik uygulaması ödeme ve kişisel bilgiler sayfasında devreye girmektedir.

Aşağıda sırasıyla Firefox, Internet Explorer ve Chrome'da SHA Protokollü Güvenlik Sertifikamızın nasıl görüntülendiği sergilenmektedir. Geçerlilik tarihi 30 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Güvenli Ödeme ahsapoyuncak.com SSL sertifikası

SSL Checker

Visa/ Mastercard / Paypal Kullanımı

Şirketimizin kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflara vermeyeceğinden de tamamen emin olabilirsiniz. Verilen tüm bilgiler sizi daha iyi anlayıp yardımcı olabilmemiz için yalnızca şirket içi işleyiş amaçları doğrultusunda kullanılmaktadır.

Şirketimiz mevcut güvenlik standartlarını takip ederek, kredi kartı bilgilerinizin güvende olduğu standartda güvenlik uygulamaları ve araçlarını kullanmaktdır. Müşteri bilgilerimizin gizliliğini teminat altına almak için bankalarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyor, güvenlikli durumumuzu sürdürebilmek için yapılan işlemlerdeki güvenliği sürekli gözetim altında tutuyoruz.

PayPal kullanımı henüz ülkemizde ve sektörel alt yapımızda yaygın olmadığından PAYPAL ile ödeme alamıyoruz.