Geometrik Şekiller Oyun Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Geometrik Şekiller, 16 Parça Geometrik Şekiller)) Geometrik Şekiller Oyun Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları  AKIL VE ZEKA OYUNLARI
Geometrik Şekiller Oyun Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Geometrik Şekiller, 16 Parça Geometrik Şekiller)) Geometrik Şekiller Oyun Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları  AKIL VE ZEKA OYUNLARI
Geometrik Şekiller Oyun Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Geometrik Şekiller, 16 Parça Geometrik Şekiller))

Geometrik Şekiller Oyun Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Geometrik Şekiller, 16 Parça Geometrik Şekiller)) (AKL_07)

Fiyat : ₺364,90(KDV Dahil)

Ahşap Geometrik Şekiller 6'lı

Ahşap Geometrik Şekiller 16 parçalı 

Özel Eğitim Materyalleri
Şekilleri Öğreniyorum Oyun Seti
:

Geometrik Şekilleri Öğreniyorum Oyun Seti 

 

 

*18 ay ve üzeri çocuklarımızın renk ve şekil algılarının gelişimini desteklemek için üretilmiştir. Oyun içerisinde sıkılmadan geometrik şekilleri ve renkleri öğrenirler. Özel eğitim gereksinimi olan  bireylerimizde (yaş sınırı yoktur) dikkat eksikliğinin giderilmesinde, görsel zekanın ölçülmesinde, motor ve kas gelişimi bozukluklarının sebep olduğu tutma, takma vb. sıkıntılı durumlarda yardımcı tedavi materyali olarak kullanılmaktadır. Setin içeriği 1 adet 6'lı tablalı geometrik şekil ve 1 adet tablalı 16 parça geometrik şekilden oluşmaktadır. 6'lı ve 16 parçalı geometrik şekil tablalarında, aynı tablada parça bütün ilişkisini kurabilmeyi, aynı şeklin farklı renklerini sıralama yapabilmeyi pekiştirmek için çok başarılı bir oyun setidir.

 

*Ezberci eğitimin önüne geçmek için zeminde yönlendirici resim bulunmamaktadır. Çocuklarımızın gelecekteki matematik dersindeki başarılarının temelini en sağlam 0-6 yaş grubunda atarlar. Geleceğin dahileri neden bizim çocuklarımız olmasın dan yola çıkarak hazırladığımız oyun setleri siz değerli ebeveynlerin çocuklarına doğru oyuncak seçimi yapabilmenize katkı sağlamayı hedeflemektedir. Oyuncak, çocukların kişilik ve yetenek gelişimine katkı sağlayarak, yetişkin dünyasına hazırlanmasına yardımcı olmaktadır.

 

*Doğru seçilen oyuncağın çocukların psikolojik gelişimi kadar, kültürel gelişimine hatta ileride meslek seçimine bile faydası olmaktadır. Oyuncaklar, çocuklarımızın iç dünyasında merak uyandırmalı, kasları çalıştırmalı,girişimciliği ve hayal gücünü artırmalı, daha da önemlisi çocuğu problem çözmeye yönlendirmelidir. Bu nedenle çocuklarımız için en iyi öğrenme şekli görsel hafızda kalıcı olan elleyerek, görerek, dokunarak oyun içinde öğrenme şeklidir.