Hakkımızda

 

 

       Firmamız 1988 yılında, o dönemde eksikliği duyulan okul öncesi eğitim araçları ve kitap alanında faaliyet göstermek üzere,Emekli Öğretmen Hüseyin Gültekin ve Mimar Mete Kavak tarafından Ankara’da kurulmuştur. 

       1988 - 1995 yılları arasında okulöncesi yayın ve oyuncakların  pazarlanması ve satışını gerçekleştirilmiştir.

       1995 yılında ahşap oyuncak tasarımı ve üretimi için ilk küçük atölyemizi  açtık. Bu tarihten itibaren her geçen gün faaliyet alanımızı  ve ürün çeşitlerimizi genişleterek devam etmekteyiz.

       Zaman içerisinde; talepler  doğrultusunda ürün yelpazemize kreş ve anaokulu donatımları,rehabilitasyon ve özel eğitim merkezleri  donatımları, kafeler, restoranlar,avm'ler gibi birçok mekanlar için çocuk oyun alanları ekleyerek devam etmekteyiz.

       Sektörün öncüsü olan firmamız, bugün geldiği noktada, sektördeki diğer firmalara ilham kaynağı olmaya devam etmektedir.

 

       Neler Üretiyoruz

 

       Anaokulu - kreş sahipleri ve kurucuları, anasınıfı öğretmenleri, eğitimciler fizyoterapistler, özel eğitim öğretmenleri, ebeveynler sizler için varız. 

     Anaokulu dolapları, masa, sandalye, pano, masa üstü oyuncaklar, yumuşak oyun grupları, ilgi köşeleri, park bahçe elemanları, minder, jimlastik aletleri, öğretme ve öğrenme için malzemeler, sanat,drama,müzik odaları, oyun atölyeleri malzemeleri  gibi ürünlerin temini ve  teslimatını yapmaktayız.

       Bedensel  ve zihinsel engelli çocuklarımızın günlük yaşamlarında kullabilecekleri engellerini hafifletmeye yarayacak eğitim ve egzersiz materyalleri de  ürün yelpazemizde yer almaktadır.

 

       Ürün Kalitesi

 

     Ürünlerimizde en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde güvenilir, saygın tedarikçilerden temin edilen malzemeler kullanılmaktadır, uzun ömürlü olabilmeleri için hertürlü detaya ve kullanıcıdan gelen önerilere dikkat edilmektedir.

 

      Tasarım

 

        Ürünlerimizin tasarımı; eğitimcilerin ve kullanıcıların ihtiyaçları ve önerileri doğrultusunda belirlenenrek doğru malzeme ve detaylar ön görülerek yapılmaktadır.

 

     Profesyonel Yaklaşım

 

       Firmamız her türlü soru ve fikirlere açıktır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ürün geliştirmek için önerilerinizi beklemekteyiz.

 

     Güvenlik

 

       Birinci önceliğimiz, çocuklarımızın güvenliğidir. Ürünlerimiz yürürlükteki yönetmeliklere uygun malzemeler ve CE belgeli su bazlı boyalar kullanılarak imal edilmektedir.