Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Tekli Geometrik Şekiller, 6'lı Geometrik Şekil Tablası, 16 Parça Geometrik Şekil Tablası)
Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Tekli Geometrik Şekiller, 6'lı Geometrik Şekil Tablası, 16 Parça Geometrik Şekil Tablası)
Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Tekli Geometrik Şekiller, 6'lı Geometrik Şekil Tablası, 16 Parça Geometrik Şekil Tablası)

Montessori Geometrik Şekiller Seti Ahşap Akıl ve Zeka Oyunları (Tekli Geometrik Şekiller, 6'lı Geometrik Şekil Tablası, 16 Parça Geometrik Şekil Tablası) (AKL_09)

Fiyat : ₺688,00(KDV Dahil)

Tekli Geomerik Şekiller

6'lı Geometrik Şekil Tablası

16 Parça Geometrik Şekiller

Şekilleri Öğreniyorum Oyun Seti
Özel Eğitim Materyalleri
:

Montessori Geometrik Şekiller Seti 

 

*18 ay ve üzeri çocuklarımızın renk ve şekil algılarının gelişimini desteklemek için üretilmiştir. Oyun içerisinde sıkılmadan geometrik şekilleri ve renkleri öğrenirler. Özel eğitim gereksinimi olan  bireylerimizde (yaş sınırı yoktur) dikkat eksikliğinin giderilmesinde, görsel zekanın ölçülmesinde, motor ve kas gelişimi bozukluklarının sebep olduğu tutma, takma vb. sıkıntılı durumlarda yardımcı tedavi materyali olarak kullanılmaktadır.

 

*Setin içeriği 6 adet tekli geometrik şekil, 1 adet 6'lı tablalı geometrik şekil ve 1 adet tablalı 16 parça geometrik şekilden oluşmaktadır. Tekli geometrik şekillerden başlayarak 6'lı ve 16 parçalı geometrik şekil tablalarında, aynı tablada parça bütün ilişkisini kurabilmeyi, aynı şeklin farklı renklerini sıralama yapabilmeyi pekiştirmek için çok başarılı bir oyun setidir. Ezberci eğitimin önüne geçmek için zeminde yönlendirici resim bulunmamaktadır.

 

*Çocuklarımızın gelecekteki matematik dersindeki başarılarının temelini en sağlam 0-6 yaş grubunda atarlar. Geleceğin dahileri neden bizim çocuklarımız olmasın dan yola çıkarak hazırladığımız oyun setleri siz değerli ebeveynlerin çocuklarına doğru oyuncak seçimi yapabilmenize katkı sağlamayı hedeflemektedir. Oyuncak, çocukların kişilik ve yetenek gelişimine katkı sağlayarak, yetişkin dünyasına hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Doğru seçilen oyuncağın çocukların psikolojik gelişimi kadar, kültürel gelişimine hatta ileride meslek seçimine bile faydası olmaktadır.

 

*Oyuncaklar, çocuklarımızın iç dünyasında merak uyandırmalı, kasları çalıştırmalı, girişimciliği ve hayal gücünü artırmalı, daha da önemlisi çocuğu problem çözmeye yönlendirmelidir. Bu nedenle çocuklarımız için en iyi öğrenme şekli görsel hafızda kalıcı olan elleyerek, görerek, dokunarak oyun içinde öğrenme şeklidir.

 

*Üretiminde çocuk sağlığına zararsız CE belgeli su bazlı boya kullanılmaktadır. Tutma aparatları dahil tamamı ahşap malzemeden kendi atölyemizde yerli üretim olarak imal edilmektedir. Gönderim esnasında ürün renkleri stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.