Oyun Hamuru Merdane Seti
Oyun Hamuru Merdane Seti
Oyun Hamuru Merdane Seti
Oyun Hamuru Merdane Seti

Oyun Hamuru Merdane Seti (1011_3)

Fiyat : ₺88,80(KDV Dahil)

Okul Öncesi Oyuncak 

El Beceri Oyuncakları
:
Ahşap Merdane Başlık Seti 
Çocuklarımıza yönelik tekerlekli oyun hamuru merdane başlık setimiz çocuklarımızın bilişsel yeteneklerini,ince motor becerilerini,mantık ve hayal gücü becerilerini geliştirir.
%100 yerli ve doğal olan bu ürün 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Çocuklarımızın sağlıklı oyun hamurlarıyla birlikte kullanabilecekleri merdane başlık setimiz oyun kurgulama,yaratıcılıklarını kullanma,el becerilerini geliştirme gibi aktivitelerine yardımcıdır.Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilmek için birlikte oyun kurgulayabilirsiniz.Ama burda en önemli nokta yapacağı faliyetle ilgili yönlendirme yaparak hayal gücünü sınırlamayın  Çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyen CE belgeli su bazlı boya kullanılarak imal edilmiştir.
Ahşap oyuncakların en belirgin özelliği bakteri içermemesi ve bu nedenle hijyenik olmasıdır. Bu da ahşap oyuncakların kesinlikle plastik oyuncaklardan daha sağlıklı olduğunu göstermektedir.Uzunca yıllar nesilden nesile kullanılabilecek sağlamlıktadır.Tek başlıkla parçaların tamamı değiştirilerek kullanılabilir.Başlık aparatı dahil 10 parçadan oluşmaktadır.